APV nie do zatrzymania na drodze do sukcesu

Firma APV również w 2023 roku nie zbacza z kursu na drodze do sukcesu. Odznaczona Złotą Nagrodą Eksportową i ze sprzedażą na poziomie 33mln euro, pod wieloma względami rok 2022 odnotowała jako rekordowy.  Ponadto pozwoliło to otworzyć w regionie wiele cennych miejsc pracy.

 

 

Sukces na całej linii

W APV cieszy nie tylko wzrost sprzedaży, ale również fakt, że w regionie Waldviertel możemy tworzyć kolejne miejsca pracy.

 

Jestem naprawdę dumy z rozwoju APV.  Najbardziej cieszy mnie fakt, że w tym trudnym 2022 roku mogliśmy utworzyć w regionie dodatkowe 37 miejsc pracy. W kolejnym roku planujemy stworzyć minimum 20 nowych miejsc pracy, mówi Jürgen Schöls, CEO APV.

W 2023 roku kładziemy nacisk również na rozbudowę międzynarodowej sieci sprzedaży jak również rozwój nowych produktów. Razem z  Markusem Alschner, CFO, Birgit Schöls, CHRO, i Karlem Heinz Steindl, COO, kieruje firmę ku pomyślnej przyszłości.

APV oznacza AMBITION. PASSION. VISION.

Zgodnie z tym mottem przedsiębiorstwo z Dallein chce, dzięki innowacyjnymproduktom techniki rolniczej, wnosić cenny wkład w trwałą poprawę jakości życia i ochronę zasobów.