Innowacje dla przyszłości

Inne kraje:
at  fr  ro  ru  ru  ru

Historia

Od użytkownika do przedsiębiorcy

Już od samego początku było dla Jürgena Schölsa jasne, że przejmie rodzinne gospodarstwo w Waldviertel i będzie je dalej rozwijać, równocześnie wyznaczając własną niezależną drogę.

Firma APV została założona w 1997 roku, zgodnie z mottem „nie próbuj odkrywać koła na nowo, lecz optymalizuj i rozwijaj dalej to, co dobre”.

Pierwsze maszyny zostały wyprodukowane ręcznie przez ówczesnego młodego przedsiębiorcę Jürgena Schölsa. Wtedy dla zaledwie 22-letniego przedsiębiorcy było jasne, że w APV powinna obowiązywać zasada: niczego nie można akceptować jako wyznaczonego z góry, należy wszystko wnikliwie badać w celu sprawdzenia potencjału optymalizacji.

 

Zespół APV w roku 2008

Zespół APV w roku 2008

 

Nowoczesna technika rolnicza w nowoczesnym rolnictwie!

Wizja dyrektora zarządzającego:

„Każdy nowoczesny rolnik powinien wykorzystywać technikę APV w swoim gospodarstwie“.

Wokół tej wizji trwają nieustannie prace, wspólnie z zatrudnionymi obecnie 100 pracownikami (stan na 09-2016), którzy pracują dla APV w kraju i za granicą. Ponieważ tylko wspólne sukcesy są prawdziwymi sukcesami!

 

Technika i innowacja – istotne cechy charakterystyczne przedsiębiorstwa

„Innowacje dla przyszłości” to motto APV, a zespół żyje i pracuje zgodnie z dewizą „Inspiracja od rolników  i wykonanie przez profesjonalistów”. Z jednej strony wiedza jest oparta na wieloletnim praktycznym doświadczeniu w rolnictwie. Pracownicy działu zarządzania produktami i sprzedażą APV nieustannie obserwują trendy i wyzwania, które przynosi ze sobą dla naszych klientów nowoczesny rynek techniki rolnej. Dział konstrukcyjny APV opracowuje na bieżąco wysokiej jakości urządzenia, wyróżniające się efektywnością kosztową i najwyższą wydajnością i których obsługa zmniejsza wymagany nakład czasu.

Działalność ta ukierunkowana jest na zagwarantowanie najwyżej austriackiej jakości produktom APV.
Będąc innowacyjnym przedsiębiorstwem, chcemy dzięki naszym produktom ugruntować pozycję firmy w Europie, a za podstawę dalszego rozwoju przyjmujemy różnorodne doświadczenia naszych klientów z różnych regionów Europy, a także spoza niej.

 

Odpowiedzialność społeczna i ekologiczna

Dbając o środowisko naturalne i ekonomiczne gospodarowanie zasobami, APV wnosi swój wkład w podnoszenie jakości życia. Zabezpieczając miejsca pracy, APV dąży poprzez swoją działalność do osiągnięcia ekonomicznego sukcesu i wzrostu.

 

Zespół APV w roku 2017

Zespół APV w roku 2017

 

Pracownicy, z których jesteśmy dumni

„Założylismy przedsiębiorstwo, aby osiągać wyjątkowe sukcesy, i prowadzić firmę, stawiając na nowatorski sposób myślenia. Przedsiębiorstwo może być zaledwie tak dobre, jak dobrzy są jego pracownicy”, to już od początku było jasne dla Jürgena Schölsa i jego żony Birgit. Dlatego obojgu bardzo zależy na osobistym rozwoju pracowników, a także wszystkich osób zaangażowanych przy kluczowych procesach.

Odpowiedzialność ekologiczna jest na stałe zakorzeniona w podstawowych wartościach firmy. Aby te słowa miały odzwierciedlenie w czynach, w zakładzie pracują dwie instalacje fotowoltaiczne. Od 2015 roku elektryczna stacja paliw jest dostępna dla każdego, a flotę pojazdów APV uzupełniają dwa samochody z napędem elektrycznym. Z miłości do przyrody dla następnych pokoleń!

 

Argumenty sprzedażowe dyrektora zarządzającego i chęć poznawania nowego doprowadziły do ekspansji na światowych rynkach

Przy silnym wsparciu dyrektora zarządzającego i zespołu sprzedażowego innowacje APV umożliwiły internacjonalizację i wejście na kolejne rynki.
Poprzed otwarcie własnych spółek zależnych wsparto również działalność w kolejnych lokalizacjach: APV Polska, APV Rumunia, APV Rosja, APV Niemcy Północne, APV Ameryka a także APV Chiny są niezawodnymi partnerami w zakresie wsparcia międzynarodowej działalności przedsiębiorstwa i należą wraz z pracownikami niewielkiej miejscowości Dallein w Waldviertel do rodziny APV.
Rozbudowana sieć dystrybucyjna APV w ponad 35 krajach zapewnia naszym klientom w całej Europie najwyższy poziom kompetencji w zakresie serwisu.

 

APV Partner China

 

Jakie są długoterminowe cele APV?

Będziemy w przyszłości dalej podążać obraną przez nas drogą sukcesu. Oczywiście należy brać pod uwagę wiele czynników, takich jak np. zmiany polityczne i gospodarcze na całym świecie. Dla Jürgena Schölsa i jego pełnego zaangażowania zespołu jedno jest pewne, zgodnie z cytatem dr. Manfreda Winterhellera:

„Jeśli odpowiedni ludzie pracują w odpowiednim nastroju, wtedy efekty są w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu tego słowa nieprzewidywalne”.

 

 

PRODUKTY

PRODUKTY

INNOWACJE

INNOWACJE

ZESPÓŁ

ZESPÓŁ

ZAKŁADY

ZAKŁADY

 

Telefon/Faks: +48 59 841 41 93
 
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrala w Austrii:
APV - Technische Produkte GmbH
Dallein 15
AT - 3753 Hötzelsdorf

APV Polska
ul. Cecorska 9
PL-76-200 Słupsk

Godziny pracy:
Pon.-pt.8:00 - 16:00

 

Odwiedź nas na...

facebook youtube