Innowacje dla przyszłości

Inne kraje:
at  fr  ro  ru  ru  ru

Złoto dla APV!

Prezentacja naszego siewnika PS 300 M1 D TWIN wyraźnie zachwyciła Komisję Targową i zdobył on dla APV złoty medal na GRAND PRIX TECHAGRO 2018 w Brnie!

 

Jesteśmy dumni, nie tylko ze zwycięskiej maszyny i zdobycia nagrody, ale przede wszystkim z naszych pracowników, którzy wkładają w pracę całe swoje serce.

TECHAGRO jest największą wystawą rolniczą w Europie Środkowej i jedną z trzech największych tego typu imprez w całej Europie. Podczas wystawy prezentuje się większość marek techniki rolniczej obecnych na czeskim rynku i wielu zagranicznych wystawców z prawie 40 krajów. Międzynarodowe Targi Techagro to kompleksowy przegląd nowych technologii, produktów i usług, nie tylko dla rolnictwa, ale także leśnictwa, łowiectwa i branży energii odnawialnej.

Targi miały miejsce od 8 do 12 kwietnia i przyciągnęły tłumy zainteresowanych. Tegoroczna wystawa ukierunkowana była na produkcję roślinną, a przedstawione nowości technologiczne skupiały się przede wszystkim na technologiach cyfrowych, rolnictwie precyzyjnym i wykorzystaniu systemów nawigacyjnych.

PS300M1Dmedal

Tags: TechAgro 2018, TechAgro Brno, GrandPrix, targi rolnicze, siewnik pneumatyczny, APV

Telefon/Faks: +48 59 841 41 93
 
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrala w Austrii:
APV - Technische Produkte GmbH
Dallein 15
AT - 3753 Hötzelsdorf

APV Polska                                                Godziny pracy:
ul. Cecorska 9                                        Pon.-pt.: 8:00 - 16:00
76-200 Słupsk