Wydajna uprawa poplonów

PS 500 M2 podczas pracy

Z siewnikami APV

Uprawa poplonów zyskuje na znaczeniu między innymi ze względu na coraz częściej występujące ekstremalne warunki pogodowe. Dlatego warto zadbać o odpowiednie pokrycie gleby, rozbudowę warstwy próchniczej czy bioróżnorodność – z siewnikami APV to proste!

Siewniki pneumatyczne (PS) spełniają niemalże wszystkie wymagania dotyczące uprawy poplonów. Wśród zbiorników o pojemności od 120 do 1600 litrów każdy rolnik i rolniczka znajdzie ten, który spełni jego oczekiwania. Rozprowadzanie nasion przez węże i płytki rozsiewajace gwarantuje precyzyjne i równomierne rozprowadzanie nasion tuż nad glebą. 

Co równie ważne, siewniki PS mogą współpracować z innymi maszynami, co umożliwia jednoczesne wykonywanie prac uprawowych i rozsiewu nasion. To oszczędność czasu i pieniędzy!

Jednym z naszych priorytetów jest zadowolenie klientów, dlatego też właścicielom siewników APV chętnie pomagamy na każdym etapie: na życzenie klienta uczestniczymy przy pierwszym uruchomieniu, rozwiązujemy wątpliwości związane z kwestiamii technicznymi, a także pomagamy w doposażeniu maszyny np. w dodatkowe czujniki.

Więcej informacji i zdjęć znajduje się tutaj!