Przez zimę bez poślizgu z APV!

Rozsiewacz do zimowego utrzymania WD 40 M2

Niezależnie od tego, czy zimą musisz zadbać o teren wokół domu jednorodzinnego czy swojego przedsiębiorstwa, wsparcie znajdziesz w APV!

 

Pomału zima zaczyna ogarniać cały kraj, a na polach i ulicach już niebawem będzie leżała biała, puchowa pierzynka. Jeśli chcesz beztrosko cieszyć się zimą i nie poświęcać zbyt wiele czasu na posypywanie dróg solą czy grysem, to pozwól sobie pomóc.

Nasze urządzenia do zimowego utrzymania są idealne zarówno dla użytkowników prywatnych jak i dla profesjonalnych firm usługowych. 

 

Modele
 

WD 40 M2  najczęściej montowany jest na quadach lub pick-upach wyposażonych w hak i wykorzystywany w prywatnych gospodarstwach. Pojemnik o pojemności 40l pozwala na rozprowadzenie ok. 50kg soli. Dzięki powłoce KTL  rozsiewacz jest odporny na korozję i może być stosowany również przy intensywnych opadach śniegu. 
Rozsiewacz do zimowego utrzymania WD 40 M2 można wykorzystywać również w ciepłym sezonie do podsiewu traw czy rozprowadzania nawozów. 


Jako niezawodny partner podczas zimowych miesięcy doskonale sprawdzają się również uniwersalne rozsiewacze  UDW 100 M1 i UDW 250 M1. Moduł dozujący wykonany ze stali nierdzewnej napędzany jest elektrycznie, dzięki czemu możliwa jest regulacja dawki wysiewu czy szerokości roboczej z fotela operatora podczas jazdy. Przy pomocy uniwersalnych rozsiewaczy można rozprowadzać zarówno sól jak i drobny grys (Ø max.  5mm). Ten model również pokryty jest powłoką KTL. 

Pojemność zbiornika pozwala na rozprowadzenie soli w ilości 120kg (dla UDW 100 M1) lub 280kg (dla UDW 250 M1). Uniwersalny rozsiewacz doskonale radzi sobie na szerokościach roboczych wynoszących do 6m, a precyzyjne dozowanie w dawce 20kg/min sprawia, ze jest to idealne urządzenie do zimowych prac.


Masz pytania dotyczące naszych urządzeń do zimowego utrzymania? Zadaj je poprzez formularz kontaktowy


Zainteresowany urządzeniami do zimowego utrzymania? Skontaktuj się już dziś z najbliższym dealerem APV lub zadzwoń do jednego z naszych przedstawicieli handlowych, by uzyskać ofertę.

 

APV Polska 
ul. Cecorska 9
76-200 Słupsk