Aktualne pokazy polowe i testy maszyn rolniczych APV

APV test maszyn

Wciąż zastanawiasz się, która maszyna APV będzie dla Ciebie najlepszym wyborem?

APV to firma oferująca rolnikom innowacyjne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań. Nasi inżynierowie nieustannie pracują nad poprawą funkcjonalności urządzeń, by rolnikom pracowało się jeszcze bardziej komfortowo, precyzyjnie i wydajnie.
W ofercie APV od lat największą popularnością cieszą się maszyny do pielęgnacji i renowacji użytków zielonych, a w związku z koniecznością ograniczania stosowania chemicznych środków ochrony roślin, na znaczeniu zyskują również nasze urządzenia do pielęgnacji roślin uprawnych.
Ponieważ część tegorocznych targów branżowych się nie odbyła, a przyszłe nadal stoją pod znakiem zapytania, APV wychodzi naprzeciw rolnikom i ich oczekiwaniom, rozpoczynając POKAZY DEMO 2021.

Czy coś może przekonać rolnika do zakupu bardziej niż test przeprowadzony we własnym gospodarstwie?

Chyba nie – bo teoria to nie wszystko. Dlatego chcemy dać naszym obecnym i przyszłym klientom możliwość przekonania się w praktyce o zaletach maszyn APV, o ich innowacyjnej technologii i bogatych możliwościach doposażenia. Podczas pokazów nasi doradcy znajdą czas na dłuższą rozmowę i profesjonalnie doradzą rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb.
Możesz umówić się na indywidualny pokaz w swoim gospodarstwie i samodzielnie przetestować maszynę podczas prac polowych, które wykonujesz na co dzień lub przyjść na pokaz organizowany w Twojej okolicy. Decyzję pozostawiamy Tobie.
Jeżeli chciałbyś otrzymać szczegółowe informacje o zaplanowanych pokazach skontaktuj się z naszym doradcą lub napisz do nas, a powiemy Ci gdzie i kiedy będziesz mógł przyjść na pokaz maszyn APV i zobaczyć ich możliwości.

Dla roślin uprawnych i trwałych użytków zielonych 

Przed podjęciem decyzji o inwestycji umożliwiamy naszym klientom przetestowanie różnych maszyn. Niezależnie czy gospodarujesz na trwałych użytkach zielonych czy prowadzisz rzędową uprawę roślin uprawnych, wśród oferty APV znajdziesz odpowiednie urządzenie.
Brona chwastownik VS – w dwóch szerokościach roboczych 3m i 6m:  innowacyjny system sprężyn podtrzymujących zęby precyzyjnie dopasowuje się do podłoża i zapewnia ochronę upraw na najwyższym poziomie
Brona chwastownik AS 600 M1: polecana do upraw rzędowych
Agregat GP 300 M1: idealna maszyna do umiarkowanych zabiegów pielęgnacyjnych użytków zielonych jak i renowacji intensywnie użytkowanych łąk i pastwisk 
Agregat GK 300 M1: lekka i zwinna kombinacja do użytków zielonych złożona z brony chwastownika i wału dogniatającego, które można rozdzielić


Dalej masz wątpliwości? Zobacz relację z ubiegłorocznych testów.
Takie pokazy to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto chciałby w praktyce zweryfikować możliwości oferowane przez maszyny APV.

Nie zwlekaj i umów się już dziś! Ilość możliwych pokazów do wykonania ograniczona.
Zobacz. Przetestuj. Działaj!